DOMOWE SPA

Cynamon, wanilia, anyż, goździki czy imbir – to zdecydowanie zapachy świąteczne. Królują w kuchni, salonie, a mogą także w łazience. Poniżej kilka sprawdzonych kosmetyków z ulubionym zapachem świątecznym.

Czytaj dalej...

POWRÓT MAGDY M.

ROZMOWA Z RADOSŁAWEM FIGURĄ, AUTOREM HISTORII MAGDY M. ORAZ JOANNĄ BRODZIK, AKTORKĄ WCIELAJĄCĄ SIĘ W POSTAĆ KULTOWEJ PRAWNICZKI, KTÓRZY W RAMACH TEGOROCZNEJ EDYCJI ŚWIĄTECZNYCH TARGÓW KSIĄŻKI POJAWILI SIĘ NA SPOTKANIU AUTORSKIM W MILLENIUM HALL W RZESZOWIE.

Czytaj dalej...

ILE ŻYJĄ KOSMETYKI

Drogerie co rusz kuszą nas ofertami: 2+2 gratis lub 1 rzecz – druga za 50 procent ceny. Ale nawet najtrwalsze i luksusowe kosmetyki mają swoją datę przydatności. Mogą przeleżeć na domowej półce pod warunkiem, że zapewnimy im odpowiednie warunki.

Czytaj dalej...

TEL AWIW - JAFA: NA PODKARPACKA ZIMĘ

OD KILKU MIESIĘCY Z PODRZESZOWSKIEGO LOTNISKA W JASIONCE MOŻNA DWA RAZY W TYGODNIU ODBYĆ LOT DO TEL AWIWU-JAFY, STOLICY IZRAELA. W CIĄGU PRZESZŁO 4 GODZIN JESTEŚMY NA LOTNISKU BEN GURIONA, SKĄD DOSTAĆ SIĘ MOŻEMY W DOWOLNĄ CZĘŚĆ IZRAELA. PROPONUJEMY JEDNAK ZOSTAĆ W SAMYM TEL AWIWIE-JAFIE, GDYŻ TO PONAD 400-TYSIĘCZNE MIASTO OFERUJE NAM WIELE ATRAKCJI. GŁÓWNĄ JEST TO, ŻE MIASTO LEŻY NAD SAMYM MORZEM ŚRÓDZIEMNYM, WIĘC JUŻ TA INFORMACJA POWINNA BYĆ DLA NAS WIELCE OBIECUJĄCA.

Czytaj dalej...

MAGDA SKUBISZ: PEDAGOG CZY SKANDALISTKA

ROZMOWA Z MAGDALENĄ SKUBISZ, POLSKĄ PISARKĄ, ABSOLWENTKĄ AKADEMII MUZYCZNEJ W KATOWICACH I NAUCZYCIELEM EMISJI GŁOSU, KTÓREJ POWIEŚCI O PRZEMYSKICH LICEALISTACH WYWOŁAŁY LICZNE KONTROWERSJE, PRZYPINAJĄC AUTORCE ŁATKĘ SKANDALISTKI. W TYM ROKU MIAŁA MIEJSCE PREMIERA JEJ CZWARTEJ KSIĄŻKI PT. „MASTER”.

Czytaj dalej...

IMPREZOWY DRESS CODE

DRESS CODE NAJCZĘŚCIEJ KOJARZY SIĘ Z SZEREGIEM ZASAD, KTÓRYMI NALEŻY SIĘ KIEROWAĆ, KOMPLETUJĄC GARDEROBĘ. W PRZYPADKU NADCHODZĄCEJ NOCY SYLWESTROWEJ, ŚWIĄTECZNYCH BIESIAD ORAZ KARNAWAŁU RÓWNIEŻ OBOWIĄZUJĄ PEWNE ZASADY, ALE W TYM PRZYPADKU NA SZALI JEST BLASK, PO KTÓRY ZECHCESZ SIĘGNĄĆ. ZOBACZ, JAKIE ZESTAWY SPRAWDZĄ SIĘ W NADCHODZĄCYM, SZCZEGÓLNYM OKRESIE.

Czytaj dalej...

PREZENT CZY KLĄTWA

ZANIM WYBIERZESZ SIĘ PO PREZENTY, SPRAWDŹ CZYM ABSOLUTNIE NIE MOŻESZ OBDAROWAĆ BLISKICH CI OSÓB. NIEKTÓRE PODARUNKI ZAMIAST SPRAWIĆ RADOŚĆ, MOGĄ PRZYNIEŚĆ PECHA

Czytaj dalej...

CZAS NA PUCH

Każdy od zawsze doceniał ją za wygodę, praktyczność i ciepło, jakie zapewnia podczas noszenia, ale jeszcze do niedawna nikt nie nazywał jej stylowym elementem garderoby. Dzisiaj wariantów kurtki puchowej jest bardzo wiele i wcale nie wymagają sportowej oprawy. Jak kurtki puchowe podbiły świat mody i jaka jest ich historia?

Czytaj dalej...