MARTA PÓŁTORAK - HONOROWY OBYWATEL MIASTA RZESZÓW

 

Rozmowa z Martą Półtorak, Honorowym Obywatelem Miasta Rzeszowa, bizneswoman, która sama o sobie mówi: „Jestem osobą zadaniową". W rozmowie z Day&Night, przytaczając żart o kozie, opowiada m.in. o zaangażowaniu w liczne przedsięwzięcia, różnorodnej działalności, imponującej karierze zawodowej, swoim podejściu do mody i marzeniach.

 

Czytaj dalej...

RAZ NA STO - BEZ CIĘĆ

WŁAŚNIE TRZYMACIE W RĘKU SETNE, JUBILEUSZOWE WYDANIE MAGAZYNU DAY&NIGHT. ZA HISTORIĄ SUKCESU TEGO JEDYNEGO RZESZOWSKIEGO LIFESTYLOWEGO PISMA - NIE WLICZAJĄC OCZYWIŚCIE ZESPOŁU REDAKCYJNEGO I WIELU WSPÓŁPRACOWNIKÓW STOI ROBERT WRÓBEL OSOBA ZNANA NIE TYLKO WIELU RZESZOWIANOM. W LUŹNEJ ROZMOWIE OPOWIADA JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE ZOSTAŁ - JAK SAM ŻARTOBLIWIE OKREŚIŁ - MAGNATEM PRASOWYM.

Czytaj dalej...

SPEKTAKL „ICE DREAMS” – ATELIER & ACADEMY KATARZYNA ZŁAMANIEC

13 stycznia w klubie LUKR odbędzie się nietypowy spektakl „Ice Dreams”, który zakłada połączenie sił do stworzenia wielkiego widowiska w rozmaitych jego aspektach (fryzjerstwo, muzyka, taniec, teatr i wiele innych). Baśniowe wydarzenie tworzyć będą artyści z takich dziedzin jak: fryzjerstwo, wokal, akrobatyka, taniec. O szczegółach opowiedzieli organizatorzy przedsięwzięcia:

Czytaj dalej...