ZACZYTANE ŁAWKI W MILLENIUM HALL

Przy ulicy Karowej, obok Millenium Hall pojawiły się „Zaczytane ławki”. Nietypowe meble kształtem przypominają otwarte książki, można na nich usiąść, zrelaksować się i pobrać audiobooka zupełnie za darmo. 10 ławek zostało zaprojektowanych przez znanych artystów, m.in. Andrzeja Mleczkę, Beatę Pawlikowską, Katarzynę Pakosińską czy Mateusza Damięckiego. Każda ławeczka jest inna, a przy niej inny utwór do pobrania.

Czytaj dalej...

PROJEKT LARY’18

Lary Zębatka, czyli m.in. twórca obozów treningowych i zawodnik w jednej osobie, aktywny bloger, wielokrotny uczestnik serii zawodów Xterra i przede wszystkim wielki miłośnik „dwóch kółek”, sam o sobie mówi: „W moim życiu wszystko kręci się wokół dwóch kółek - moją największą pasją jest sport, który traktuje w 100% zawodniczo, biorąc udział w największych zawodach, m.in. XTERRA World Championships rozgrywanych na Hawajach 28.10.2018 i właśnie z tym jest związana moja zbiórka na którą trafiłeś!”.

Czytaj dalej...

CZEŚĆ, TU SŁAWOMIR

MA MILIONY WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBIE, HITY, KTÓRE SŁYSZAŁ KAŻDY, WIELU FANÓW, ALE TAKŻE WIELU PRZECIWNIKÓW. SŁAWOMIR WYSTĄPI W RZESZOWIE JUŻ 29 SIERPNIA.

Czytaj dalej...

MARTA PÓŁTORAK - HONOROWY OBYWATEL MIASTA RZESZÓW

 

Rozmowa z Martą Półtorak, Honorowym Obywatelem Miasta Rzeszowa, bizneswoman, która sama o sobie mówi: „Jestem osobą zadaniową". W rozmowie z Day&Night, przytaczając żart o kozie, opowiada m.in. o zaangażowaniu w liczne przedsięwzięcia, różnorodnej działalności, imponującej karierze zawodowej, swoim podejściu do mody i marzeniach.

 

Czytaj dalej...