OGARNIJ ŚWIĄTECZNY SZAŁ

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ. PRZED NAMI DOMOWE PORZĄDKI, SZAŁ ZAKUPÓW I PRZYGOTOWANIA ŚWIĄTECZNYCH POTRAW. W TYM OKRESIE KAŻDA MINUTA JEST NA WAGĘ ZŁOTA. PRZYGOTUJ SIĘ DO ŚWIĄT
Z SUPER SPRZĘTEM.

MISTRZ ŚWIATA W MIKSOWANIU

Mikser KitchenAid powstał na początku ubiegłego wieku w Ameryce, z myślą o zastosowaniu w kuchni domowej. Od tego czasu był stale unowocześniany i ubierany w nowe kolory, pozostając do dziś obiektem westchnień entuzjastów gotowania i pięknej aranżacji wnętrz. W całości wykonany z metalu, mocny i trwały, jest miniaturą cukierniczej maszyny zawodowej i mistrzem świata w ubijaniu. Jest pożądany jako świetne urządzenie nie tylko do wyrabiania wszelkich ciast, z drożdżowym na czele, lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie. Dzięki możliwości współpracy z wieloma przystawkami, mikser planetarny KitchenAid zastępuje pracę kilkunastu urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego.

g2

RACH-CIACH I GOTOWE

Krajalnica do warzyw i owoców to must have każdej nowoczesnej gospodyni domowej. Zaprojektowana tak, aby krojenie warzyw i owoców w dekoracyjne wstążki było proste i bezpieczne. Krajalnica to rozwiązanie, które zadowoli najbardziej  wymagających miłośników kolorowych surówek i sałatek ze świeżych warzyw. Nawet dzieci pokochają warzywa i owoce tak pięknie serwowane.

g4

MAŁA BIAŁA MAGIA

Ta niepozorna z wyglądu biała gąbka potrafi zdziałać cuda. Do czyszczenia powierzchni z jej pomocą nie potrzeba żadnych środków. Wystarczy ją delikatnie zmoczyć wodą. Magiczne gąbki mają mnóstwo zastosowań. Jeśli macie problem z doczyszczeniem jakiejś plamy, to jest ogromne prawdopodobieństwo, że one sobie z nią poradzą. Nadają się niemal do każdej powierzchni. Ich kolejną zaletą jest dostępność – można je kupić w każdej większej drogerii.

g3

OD PODŁOGI PO SUFIT

Bezprzewodowy odkurzacz DYSON V6 Motorhead to produkt, który idealnie nadaje się do sprzątania wszystkich rodzajów twardych podłóg bez ograniczenia tradycyjnego kabla. Dzięki temu, że środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki, odkurzanie podłóg, ścian, sufitów oraz przestrzeni pomiędzy nimi jest bardzo łatwe. Urządzenie jest napędzane cyfrowym silnikiem DYSON V6, który obraca się do 110 000 razy na minutę, przez co to urządzenie jest najmocniejszym odkurzaczem bezprzewodowym na rynku. Wszystkie bezprzewodowe odkurzacze Dyson z łatwością zmieniają się w odkurzacze ręczne do szybkiego, miejscowego sprzątania.

KATARZYNA MICAŁ

Powrót na górę