SPEKTAKL „ICE DREAMS” – ATELIER & ACADEMY KATARZYNA ZŁAMANIEC

13 stycznia w klubie LUKR odbędzie się nietypowy spektakl „Ice Dreams”, który zakłada połączenie sił do stworzenia wielkiego widowiska w rozmaitych jego aspektach (fryzjerstwo, muzyka, taniec, teatr i wiele innych). Baśniowe wydarzenie tworzyć będą artyści z takich dziedzin jak: fryzjerstwo, wokal, akrobatyka, taniec. O szczegółach opowiedzieli organizatorzy przedsięwzięcia:

„Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się gdzie są Twoje Marzenia? Skąd pochodzą? Do czego dążysz? Czy jesteś zadowolony z tego co robisz? Czy może jednak Twoje marzenia są zamknięte w środku Twojego serca jak dziecko w bańce? Właśnie dlatego stworzyliśmy ten spektakl, dla jednych niemożliwy do wykonania, dla drugich wręcz odwrotnie. Pewien człowiek miał myśl, którą przerodził w marzenie… aby inspirować innych do spełnienia swoich pragnień. Powtarzał im, że jeżeli chce się dokonać niemożliwego, trzeba wierzyć, że jest to możliwe.

Z wiary i odwagi tej jednej wyjątkowej osoby stworzył się cudowny Team ludzi, kochających swoją prace. Team, który ma serca wypełnione pasją tworzenia, miłością, kreacją, który realizuje swoje cele każdego dnia. Team, który chce inspirować jak największą liczbę osób, aby spełniali wszystkie swoje marzenia. Całe to grono utalentowanych ludzi pragnie pokazać, czym dla nich jest pasja, kreowanie i brak ograniczeń własnej wyobraźni podczas spektaklu „Ice Dreams”, który odbędzie się 13.01.2018r. o godz 21:00 w Rzeszowie w klubie LUKR. 

Pragniemy połączyć wspólne siły do stworzenia niesamowitego widowiska, łącząc takie dziedziny jak: Fryzjerstwo - Katarzyna Złamaniec wraz z Teamem Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec, Justyna Urbanik, Natalia Turek, Edyta Kosior, Bartosz Brydak, Jacek Andruchow, Paulina Siudak, Paulina Ptasińska

- Wokal - Małgorzata Boć wraz z artystami
- Kinga Gurgul
- Ewa Siembida

- Akrobatyka - Weronika Blahaczek 

- Taniec- Mateusz Stański, Mieszko Nagaj, Urszula Surowiec wraz z grupą artystyczna 

- Scenariusz -Katarzyna Złamaniec & Małgorzata Boć 
- wsparcie produkcyjne – Robert Wróbel 
- Michał Łazarów
- Makijaż – ESTILO Paulina Popek
- Narrator – Stanisław Ożóg
- Scenografia - Kamila Bednarska 
- Grafika- Michał Czerko
- Aranżacje -Tomasz Jachym 
- Realizacje muzyczne -Paweł Baran 
- Skrzypce- Piotr Ogorzelec
- Kostiumograf - Sławomir Smolorz
- Profesjonalne modelki, tancerki - Wiktoria Krzepkowska, Malwina Kurzawa, Sylwia Sochacka, Monika Papiernik, Magdalena Krztoń, Patrycja Pic, Gabriela Mach, Dasha Bublikova, Karolina Karas
- Projektanci mody - Kalinka Kocemba, Magdalena Wilk-Dryło, Ewelina Dec - Alette, Wioletta Podsiadlik oraz mnóstwo artystycznych osobowości. 


Serdecznie zapraszamy do magicznego świata, ukazanego w naszym baśniowym spektaklu "ICE DREAMS".

Powrót na górę