HOŁD KOBIECIE, RENESANS I BOTTICELLI - DANIEL PORADA

KOBIETA POSTAWIONA NA PIEDESTALE. SKŁADANIE JEJ OSOBISTEGO HOŁDU ZA JEJ CECHY FIZYCZNE I MENTALNE, A WIĘC ŁAGODNOŚĆ I WDZIĘK. TO WSZYSTKO ZAMKNIĘTE W ZMYSŁOWOŚCI RENESANSU, CZASEM JEDNAK Z DOMIESZKĄ WPŁYWÓW PÓŹNEGO ŚREDNIOWIECZA, Z WSZYSTKIMI WYSTĘPUJĄCYMI WTEDY MOTYWAMI I ZACHOWANIEM KANONU WÓWCZAS OBOWIĄZUJĄCEGO. TAKIE JEST MALARSTWO DANIELA PORADY.

Czytaj dalej...

KREATORKA EVA MINGE

MARKA EVA MINGE OBCHODZI W TYM ROKU 30-LECIE DZIAŁALNOŚCI W BRANŻY MODOWEJ, A JEJ ZAŁOŻYCIELKA, EWA MINGE MA NA KONCIE MIĘDZYNARODOWY SUKCES, DODATKOWO NIEDAWNO OTWORZYŁA PIERWSZY AUTORSKI BUTIK. JAKI JEST PRZEPIS NA SUKCES, JAK RADZIĆ SOBIE Z HEJTEM I KTÓRE GWIAZDY Z ZA OCEANU NOSZĄ UBRANIA Z METKĄ EVY MINGE? O SWOJEJ ŚCIEŻCE KARIERY OPOWIADA KREATORKA MODY, EWA MINGE.

Czytaj dalej...

10 PYTAŃ DO: HUBERT GROMADZKI TOP MODEL Z RZESZOWA

W programie Top Model zajął drugie miejsce i nie ma zamiaru na tym poprzestawać. Podbił już niejeden wybieg, niejeden raz również zachwycał na sesjach zdjęciowych. Siła  charakteru NIEJEDNOKROTNIE naraziła go  również na krytykę. Jaki naprawdę jest Hubert Gromadzki, Top Model z Rzeszowa? Specjalnie z okazji 10. Urodzin Day&Night zadaliśmy mu 10 pytań.

Czytaj dalej...

ZŁY DZIEŃ AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ

Kobieta-charyzma, emocjonalny rollercoaster i… nowa płyta. Agnieszka Chylińska, na scenie muzycznej obecna już od ponad 20 lat, właśnie wydała swoją trzecią solową płytę. W rozmowie z Day&Night opowiada m.in. o kulisach jej tworzenia, swoim nowym wizerunku i największych pasjach.

Czytaj dalej...