TWÓJ LAS W SŁOIKU

ZA OKNEM SZARO, BRAK SŁOŃCA DOSKWIERA KAŻDEMU Z NAS. Z UTĘSKNIENIEM CZEKAMY NA PIERWSZE PĄKI NA DRZEWACH, ZAPACH TRAWY. ALE POCZUJEMY I ZOBACZYMY TO DOPIERO ZA KILKA MIESIĘCY. MOŻEMY JEDNAK WYHODOWAĆ SAMI ODROBINĘ ŻYWEJ NATURY W NASZYM DOMU.

Czytaj dalej...

# JAK KRĘCIĆ DOBRE VLOGI

VLOG, RODZAJ INTERNETOWEGO BLOGA W FORMIE VIDEO, TO NIEZWYKLE POPULARNA W SIECI FORMA PREZENTOWANIA WŁASNEGO ŻYCIA, KTÓRA POTRAFI UCZYNIĆ „ZWYKŁEGO ŚMIERTELNIKA” CELEBRYTĄ. O FENOMENIE VLOGÓW ROZMAWIAMY Z ADRIANEM KILAREM, NIEGDYŚ WSPÓŁPRACOWNIKIEM D&N, A OBECNIE CORAZ POPULARNIEJSZYM VLOGEREM.

Czytaj dalej...

SZTUKA NADZWYCZAJNA KAMILI BEDNARSKIEJ

ARTYSTKA KAMILA   BEDNARSKA, PRYWATNIE ZWOLENNICZKA CZERNI, W SWOICH NIETYPOWYCH PRACACH MALARSKICH SIĘGA PO NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCE POŁĄCZENIA KOLORYSTYCZNE. JEST ABSOLWENTKĄ INSTYTUTU SZTUK PIĘKNYCH UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO, PROWADZI ZAJĘCIA W DYPLOMUJĄCEJ PRACOWNI GRAFIKI WARSZTATOWE, UPRAWIA MALARSTWO. JEJ SZTUKA PREZENTOWANA JEST NA LICZNYCH WYSTAWACH W KRAJU I POZA JEGO GRANICAMI. W ROZMOWIE Z DAY&NIGHT OPOWIADA M.IN. O CZĘSTO POWIELANYM W SWOICH DZIEŁACH MOTYWIE, TECHNIKACH JAKIMI SIĘ POSŁUGUJE, ODPOWIADA TAKŻE NA PYTANIE CZYM JEST DLA NIEJ SZTUKA.

Czytaj dalej...