JAK OBCHODZIĆ WALENTYNKI NA ODLEGŁOŚĆ?

DLA NIEKTÓRYCH WALENTYNKI TO ŚWIĘTO KOMERCYJNE. BEZ WZGLĘDU NA TRAFNOŚĆ TEGO OSĄDU, KAŻDY Z NAS CHCIAŁBY SPĘDZIĆ TEN DZIEŃ Z UKOCHANĄ OSOBĄ. CO JEDNAK W PRZYPADKU ZWIĄZKÓW NA ODLEGŁOŚĆ, GDY DYSTANS NIE POZWALA NA SPĘDZENIE TEGO DNIA RAZEM? PRZEDSTAWIAMY 10 SPOSOBÓW NA ROMANTYCZNĄ CELEBRACJĘ, MIMO DZIELĄCYCH WAS KILOMETRÓW.

 

WSPÓLNY POCZĄTEK I ZAKOŃCZENIE DNIA
Aż trudno wyobrazić sobie, jak spędzano walentynki na odległość w czasach, gdy nie było Internetu i dostępu do tak wielu technologii, jak dziś. Obecnie na szczęście komunikacja za pomocą mediów społecznościowych stoi przed nami otworem, dlatego zadbaj o to, by być pierwszą osobą, z którą Twoja druga połówka rozmawia zaraz po przebudzeniu i ostatnią, którą słyszy przed zaśnięciem. Gdyby nie odległość, prawdopodobnie razem zaczynalibyście i kończylibyście dzień, nie warto więc rezygnować z tej możliwości.

NIETYPOWY UPOMINEK
Uwaga, nietypowy nie znaczy kosztowny. Ważne, by był oryginalny. Świetnym pomysłem będzie pudełko pełne skarbów bliskich upodobaniom drugiej połówki. Książka ulubionego autora, ulubione słodycze, Wasze zdjęcia (np. zrobione polaroidem) i koniecznie coś osobistego. Takie niepozorne drobiazgi zbliżą Was pomimo dzielącego Was dystansu.

ODRĘCZNIE NAPISANY LIST
W dzisiejszych czasach brzmi to dość nierealnie, ale pomimo szeregu zalet współczesnej technologii, miło czasami oddać się nostalgii i zrobić coś „po staremu”. Idealnym tego dowodem jest odręcznie napisany list od bliskiej osoby, który z pewnością sprawi drugiej połówce sporo radości i będzie nieszablonową pamiątką, która przetrwa długie lata.

KOLACJA Z DYSTANSEM?
Wspólne gotowanie na odległość? Dzięki aplikacji Skype jest to do zrobienia. Wybierzcie wspólne danie, które każde z Was potrafi przyrządzić i o wspólnej porze zabierzcie się do dzieła, oczywiście przy pomocy Skype'a. W końcu wspólne spożywanie posiłku smakuje najlepiej.

NOWE WALENTYNKI, NOWA DATA
Kto powiedział, że walentynki należy świętować wyłącznie 14 lutego? Jeśli okoliczności nie pozwalają Wam na spędzenie tego dnia razem, wspólnie wybierzcie inny termin, który stanie się Waszymi prywatnymi walentynkami. Plusy? Brak zatłoczonych restauracji i więcej czasu na zaplanowanie atrakcji na ten wyjątkowy dzień, który będzie tylko Waszym świętem.

WSPÓLNE MOMENTY
Z pewnością macie masę wspólnych zdjęć i bardzo prawdopodobne, że wcześniej brakowało Wam czasu, żeby razem je obejrzeć i powspominać czas i miejsce, gdzie zostały zrobione. Wykorzystajcie ten dzień i wybierzcie Wasze ulubione fotografie, które wydrukujecie w większym formacie i fantazyjnie oprawicie, tak, by móc jak najczęściej cieszyć się emocjami, jakie w Was wywołują.

SZCZERA I INTYMNA ROZMOWA
O wszystkim.
 
DOKUMENT SPECJALNY
Korzystacie ze Snapchata lub InstaStories? Nawet jeśli nie, nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować nagrać video specjalnie dla drugiej połówki, w którym szczerze i od serca powiecie, za co ją/go kochacie.

SŁODKOŚCI NIGDY ZA WIELE
Któż z nas nie lubi czekolady? Z okazji walentynek warto pomyśleć nie tylko o jej smaku, ale też nieco bardziej wykwintnej oprawie. Słodki telegram będzie… słodkim zaskoczeniem dla Waszej sympatii.
 
ROMANTYCZNY WYJAZD? TAK, POPROSZĘ!
Od dawna marzył Wam się krótki wypad zimą? Walentynki na odległość to idealna okazja do researchu wycieczkowych ofert online. Wybierzcie kierunek i odliczajcie dni do wspólnego wyjazdu.

Powrót na górę