OLDSCHOOL KUBY BADACHA

KUBA BADACH TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. OD LAT, FUNKCJONUJĄC POZA CELEBRYCKIM SHOW BIZNESEM, GROMADZI NA KONCERTACH TŁUMY WIERNYCH SŁUCHACZY. NARESZCIE PREZENTUJE SWÓJ SOLOWY ALBUM "OLDSCHOOL", KTÓRY BĘDZIE PROMOWAŁ KONCERTEM W FILHARMONII PODKARPACKIEJ 8 LISTOPADA.

Czytaj dalej...

ALTERNATYWNY ELEKTROPOP NATALII MOSKAL

NATALIA MOSKAL NIEDAWNO ZADEBIUTOWAŁA ALBUMEM „SONGS OF MYSELF”, A SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ OKREŚLA JAKO ALTERNATYWNY ELEKTROPOP. W ROZMOWIE Z DAY&NIGHT OPOWIADA M.IN. O SWOICH MUZYCZNYCH INSPIRACJACH, LITERATURZE, CHWILACH ZWĄTPIENIA, A TAKŻE PLANACH NA MUZYCZNĄ PRZYSZŁOŚĆ.

Czytaj dalej...

LORDE MELODRAMA - LAVA RECORDS 2017

Rzeczywistość mnie nie oszczędza. Jedną z największych opresji doświadczanych przez niżej podpisanego z jej strony, jest sytuacja, w której niejako nolens volens jestem postawiony na pozycji zrzędliwego tetryka. Dyskomfort wynikający z tego położenia jest tym bardziej uwierający, że ja wolę chwalić, niż ganić. A jednak rzeczywistość jest bezlitosna. A co najgorsze trzeszczy, będąc naciąganą przez mniej lub bardziej zawodowych naciągaczy rzeczywistości. Ich rolą jest kreowanie opinii. Są wśród nich szczwane lisy mające z tego procederu pokaźny profit, są i pożyteczni idioci występujący w roli pudeł rezonansowych.

Czytaj dalej...

"BĘDĘ PO PROSTU ROBIŁ MUZYKĘ"

MÓWI W WYWIADZIE DLA D&N MIUOSH, RAPER EKSPLORUJĄCY NA SWOJEJ OSTATNIEJ PŁYCIE „POP” RÓŻNE GATUNKI MUZYCZNE, M.IN. ZA SPRAWĄ GOŚCI, TAKICH JAK: KATARZYNA NOSOWSKA, TOMASZ ORGANEK CZY SMOLIK. W RZESZOWIE NAJNOWSZY KRĄŻEK MIUOSH BĘDZIE PROMOWAŁ KONCERTEM 10 LISTOPADA W KLUBIE LUKR.

Czytaj dalej...