WIELKANOC KONTRA EUROPA

WIELKANOC, NAJWAŻNIEJSZE ŚWIĘTO CHRZEŚCIJAŃSKIE, W WIELU ZAKĄTKACH EUROPY CELEBROWANE JEST ZUPEŁNIE INACZEJ, NIŻ W POLSCE. ZWYCZAJE BYWAJĄ ZACHWYCAJĄCE, ZADZIWIAJĄCE, CZASAMI KONTROWERSYJNE. ŚWIĄTECZNE TRADYCJE W RÓŻNYCH ZAKĄTKACH EUROPY SĄ TAKŻE WYJĄTKOWĄ ATRAKCJĄ TURYSTYCZNĄ DLA OSÓB, KTÓRE WIELKANOC SPĘDZAJĄ POZA GRANICAMI SWOJEJ OJCZYZNY.

Czytaj dalej...

SĄDZIĆ MOŻNA SIĘ JUŻ W SIECI

PRAPREMIERA ULTIMA RATIO PIERWSZEGO ELEKTRONICZNEGO SĄDU W POLSCE, KTÓRY POWSTAŁ W RZESZOWIE, WZBUDZIŁA OGROMNE ZAINTERESOWANIE PODCZAS TRWAJĄCEGO W DNIACH 21 I 22.02.2019 FORUM CORPORATE LEGAL COUNSEL W WARSZAWIE. INNOWACYJNY SYSTEM GWARANTUJE WYROK WYDAWANY DO TRZECH TYGODNI (CZYLI 20 RAZY SZYBCIEJ NIŻ W SĄDZIE TRADYCYJNYM), BEZ ZBĘDNYCH WIZYT W SIEDZIBIE SĄDU, BEZ KONIECZNOŚCI PRZESYŁANIA POCZTĄ CORAZ TO NOWYCH ZAŚWIADCZEŃ? TO MOŻLIWE. ULTIMA RATIO JAKO PIERWSZY W PEŁNI ELEKTRONICZNY SĄD ARBITRAŻOWY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ROZPOCZYNA FUNKCJONOWANIE W POLSCE OD KWIETNIA.

Czytaj dalej...

ZMIANY W 2019 ROKU

KAŻDY ROK PRZYNOSI ZE SOBĄ NOWE ZMIANY. NIESTETY W TYM ROKU TYCH POZYTYWNYCH JEST NIEWIELE, ZA TO MAMY WYŻSZE KARY, STAWKI. PONIŻEJ KILKA NAJWAŻNIEJSZYM ZMIAN.

Czytaj dalej...

10 LAT DAYANDNIGHT

TYLKO MY WIEMY, ILE DNI&NOCY UPŁYWAŁO NAM NA PRACY NAD KOLEJNYMI WYDANIAMI MAGAZYNU, KTÓRY WŁAŚNIE CZYTASZ. ALE TO RÓWNIEŻ TY, WY, NASI CZYTELNICY I PARTNERZY BIZNESOWI JESTEŚCIE INSPIRACJĄ I BODŹCEM MOTYWUJĄCYM DO DZIAŁANIA. RAZEM STWORZYLIŚMY SOLIDNĄ MARKĘ, KTÓRA ROZWIJAŁA SIĘ PRZEZ OSTATNIE 10 LAT.

Czytaj dalej...

SAD PAMIĘCI W MARKOWEJ - JEDYNE TAKIE MIEJSCE W POLSCE

W PODŁAŃCUCKIEJ MARKOWEJ, W BEZPOŚREDNIEJ BLISKOŚCI MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW ZOSTAŁ NIEDAWNO OTWARTY OFICJALNIE SAD PAMIĘCI DEDYKOWANY POLAKOM, KTÓRZY W TRAGICZNYCH LATACH II WOJNY ŚWIATOWEJ, BARDZO CZĘSTO Z NARAŻENIEM ŻYCIA, RATOWALI PRZEDSTAWICIELI SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ. TO JEDYNE W KRAJU TEGO TYPU MIEJSCE UPAMIĘTNIENIA.

Czytaj dalej...