ZADBAJ O WIZYTÓWKĘ SWOJEGO DOMU Z PSD

POLSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY ODDZIAŁ PODKARPACKI JEST ORGANIZACJĄ ZRZESZAJĄCĄ DEKARZY Z REGIONU – DOŚWIADCZONYCH  RZEMIESLNIKÓW, WYKWALIFIKOWANYCH FACHOWCÓW W SWOJEJ DZIEDZINIE. ZAMIERZONE CELE PO REAKTYWACJI ODDZIAŁU KONTYNUUJĄ DO DZIŚ. WSPIERAJĄ SWOICH CZŁONKÓW, ZAPEWNIAJĄ INTEGRACJĘ W RAMACH ŚRODOWISKA ZAWODOWEGO, PODNOSZĄ KWALIFIKACJE ZAWODOWE.

Czytaj dalej...

PRAWDZIWY SUKCES TKWI W BEZPIECZEŃSTWIE

IPACK TO MARKA, O KTÓREJ ŚMIAŁO MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE JEST PRETENDENTEM DO BYCIA LIDEREM RYNKU PROFESJONALNYCH ŁĄCZNIKÓW DO DREWNA I DYSTRYBUCJI NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH MAREK W POLSCE. DYNAMICZNY ROZWÓJ, NAJNOWSZE TECHNOLOGIE, SZEROKI WYBÓR CERTYFIKOWANEGO ASORTYMENTU, PROFESJONALNE DORADZTWO ORAZ SIATKA WYKWALIFIKOWANYCH, MOBILNYCH DORADCÓW REGIONALNYCH, KTÓRZY TRZYMAJĄ PIECZĘ NAD PARTNERAMI IPACK.

Czytaj dalej...

EKO4U - ZDROWIE I URODA DLA CIEBIE

MODA NA EKOLOGIĘ PRĘŻNIE SIĘ ROZWIJA, WIĄŻE SIĘ TO NIE TYLKO ZE WZROSTEM CHORÓB CYWILIZACYJNYCH. PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚMY CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI WPŁYWU POŻYWIENIA NA NASZE ZDROWIE I SAMOPOCZUCIE. DZIĘKI TEMU  MOŻEMY ŚWIADOMIE DOKONYWAĆ RACJONALNYCH WYBORÓW, SPOŻYWAĆ ZDROWE POKARMY, KTÓRE SĄ ZDECYDOWANIE SMACZNIEJSZE. PRZEDE WSZYSTKIM RACJONALNA DIETA W POŁĄCZENIU Z WYSIŁKIEM FIZYCZNYM DAJĄ NAM PIĘKNY WYGLĄD, ENERGIĘ I DŁUGOWIECZNOŚCI.

Czytaj dalej...

HOTELOWA KUCHNIA NIE MUSI BYĆ NUDNA

W RESTAURACJI "REJTANA 1" KAŻDY,  NAWET NAJBARDZIEJ WYBREDNY SMAKOSZ, ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. RESTAURACJA USYTUOWANA PRZY GREIN HOTEL PRZESZŁA METAMORFOZĘ WNĘTRZA ORAZ ODŚWIEŻYŁA SWOJĄ KARTĘ. NOWE SMAKI, NOWE MENU ORAZ NOWY SZEF KUCHNI, ALE DOJRZAŁE SERCE I PASJA DO GASTRONOMII SĄ PRZEPISEM NIE TYLKO NA WYŚMIENITE DANIA, ALE I MA SUKCES!

Czytaj dalej...