Od Redakcji

W rok 2018 wkraczamy z 99. wydaniem Day&Night, którego bohaterami są ludzie z pasją. Elżbieta Pacyna wyznacza ślubne trendy m.in. w Rzeszowie. Uwielbia awangardę, ale ceni też minimalizm. Artystka, bo tak bez wahania można ją nazwać, w rozmowie z Day&Night opowiada o wszystkim, o czym powinny wiedzieć przyszłe panny młode. Porozmawiałyśmy nie tylko o idealnej sukni ślubnej, ale też dodatkach i szeroko pojętych trendach w modzie ślubnej na nadchodzący sezon. W aktualnym wydaniu Day&Night przeczytacie także mini poradnik o tym, na co warto zwrócić uwagę planując wesele. Lektura obowiązkowa dla przyszłych młodych par.

To również ludzie z pasją tworzą wyjątkowe w Rzeszowie miejsce – Królestwo Bez Kresu. Placówka funkcjonuje w alternatywnej rzeczywistości, gdzie poezja i sztuka mieszają się z historią i niewyjaśnionymi zagadkami. Czy jesteście gotowi, by wejść do Królestwa Bez Kresu? Na początek proponuję szczegółową lekturę materiału w Day&Night.

Pasja i miłość do muzyki – to jedne z atrybutów najnowszej muzycznej kolaboracji, czyli zespołu Sophia Grand Club w składzie: Vitold Rek, Kuba Płużek, Bartłomiej Prucnal, Max Olszewski, Eskaubei. W tej muzycznej mieszance spotkały się doświadczenie, wirtuozeria i szerokie horyzonty legendy kontrabasu, Vitolda Reka, splecione z niepodrabialną werwą i zdolnościami członków zespołu. Pierwszy krążek zespołu ukaże się 2 marca, a w aktualnym wydaniu możecie dowiedzieć się więcej o całym projekcie.

Czy można mieć wiele pasji? Jak udowadnia nam Patuś, czyli Damian Łukowiak, a konkretniej urodzony optymista, youtuber i autor książki fabularnej, owszem, jest to możliwe. W aktualnym Day&Night przeczytacie m.in. o gorącym temacie Youtube’a i vlogerskich trendach. Zapraszam do lektury.

Pasjonującą książkę z gatunku literatury faktu napisała ostatnio Magdalena Louis – pisarka, tłumaczka, dziennikarka, rzeszowianka. „Chcę wierzyć w waszą niewinność” to efekt zawodowych doświadczeń autorki dla brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości. Książka porusza bardzo trudną tematykę i jest zapisem dokumentalnym, co potęguje rangę opisywanych historii. Premiera już 8 lutego, a my porozmawialiśmy z autorką m.in. o kulturze czytelnictwa w Polsce. Polecam lekturę wywiadu nie tylko książkowym molom.

Pierwsze wydanie w nowym roku, to również specjalna dawka nowinek ze świata mody, bo w końcu warto wykorzystać końcówkę karnawału, wnętrzarskich trendów, bo przecież nowy rok to idealny czas na reorganizację życia (I mieszkania), zdrowia, dlatego proponujemy Wam nietuzinkowe mini szklarnie w słoiku i lifestylu, bo w końcu zbliżają się walentynki. Przyjemnej lektury!

Czytaj dalej...

PRACA W DAY&NIGHT

Day&Night to rzeszowski magazyn lifestyle’owy z ośmioletnią historią, gdzie wieloletnie doświadczenie spotyka się z profesjonalnym i kreatywnym zespołem, a także doskonale znana na rzeszowskiej mapie marka.

Czytaj dalej...