Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Fala letnich upałów już za nami, a na horyzoncie widać pierwsze przebłyski jesieni. Co prawda czas tych najbardziej urokliwych jesiennych pejzaży ciągle przed nami, jednak zarówno w przyrodzie jak i kulturalnym kalendarzu naszego miasta rozpoczęły się zmiany. W aktualnym Day&Night obszerny wywiad z gościem okładki – niezwykłą artystką Natalią Kukulską, która właśnie wydaje nową płytę. Jak sama słusznie o sobie mówi – tych artystycznych wcieleń ma wiele, a każdy z nas zapewne towarzyszył jej w którymś z etapów muzycznej drogi. W wywiadzie przeczytacie m.in. o kulisach powstawania nowego krążka, niezależności muzycznej, rodzinie artystki, sile kobiet, drodze artystycznego rozwoju i nie tylko. Zapraszam do lektury.

Zawsze kibicujemy i wspieramy młode talenty. W aktualnym numerze Day&Night nie mogło więc zabraknąć rozmowy z Luizą Ganczarską – wokalistką znaną Wam doskonale z zespołu BLANT, która właśnie rozpoczyna solową karierę, a także z Michałem Tomasikiem – rzeszowskim raperem, wokalistą i producentem, którego najnowszy album zyskał duże uznanie wśród krytyków muzycznych. O gatunkach muzycznych, premierze nowego teledysku i muzycznych planach – koniecznie przeczytajcie wywiad z utalentowaną Luizą Ganczarską i sięgnijcie po muzyczny self-made man w wydaniu Michała Tomasika.

Wakacje dobiegają końca również dla studentów, którzy zapewne zastanawiają się, czy warto studiować na Podkarpaciu? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd rzeszowskich uczelni. Co oferują rzeszowskie szkoły wyższe i jakie perspektywy czekają na ich absolwentów? Zapraszam do lektury.

Urlop na ostatnią chwilę? Świetnie się składa. W aktualnym Day&Night znajdziecie nie tylko praktyczne wskazówki odnośnie pakowania bagażu podręcznego, ale także nasze propozycje na ostatnie dni lata, czyli weekendowe last minute. Gdzie warto się wybrać? Koniecznie sprawdźcie, a jeśli planujecie szybki wyjazd za granicę – polecamy skąpaną w słońcu włoską Sycylię – raj dla spragnionych wypoczynku
i pięknego krajobrazu, a także miłośników włoskiej kuchni.

Nadchodząca jesień to także eskcytujący okres w modzie. Nowe trendy silnie dają o sobie znać, a my stawiamy na modę midi i przyglądamy się nieco bliżej kulotom. Ten niecodzienny element garderoby powrócił w wielkim stylu i jest obecnie bezapelacyjnym modowym hitem. Jak dobrze w nich wyglądać i z czym łączyć te  charakterne spodnie, które mają za sobą niemal 100-letnią historię? Zapraszam do lektury i życzę Wam i sobie jesieni pełnej modowych (i nie tylko) wrażeń!

Mariola Szopińska
REDAKTOR NACZELNA

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę