Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Przyszedł czas, w którym możemy podziwiać uroki polskiej jesieni. Migoczące złoto, miedź i burgund nie tylko upiększają otaczającą nas aurę, ale również świetnie noszą się w nowym sezonie. A nowy sezon rozpoczął się nie tylko w przyrodzie, ale także w kulturalnym kalendarium naszego miasta. Tegoroczna jesień upływa koncertowo i to dosłownie. Miuosh – raper eksplorujący różne gatunki muzyczne, gość aktualnej okładki Day&Night, już 10 listopada wystąpi w klubie LUKR. Kuba Badach – jeden z najlepszych głosów polskiej sceny muzycznej, konsekwentnie unikający celebryckiego show biznesu, już 8 listopada wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej, promując swój najnowszy album „Oldschool”. Ale to nie koniec. TEDE – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, który niedawno świętował 20 lat działalności fonograficznej, 15 lat wytwórni Wielkie Joł i 40 lat życia, wcale nie ma zamiaru zwalniać tempa, o czym opowiedział w rozmowie z Day&Night. Koncert artysty już 27 października w klubie LUKR, tymczasem zapraszam do lektury wywiadów w aktualnym wydaniu Day&Night.

Nie samą muzyką Rzeszów żyje. W aktualnym wydaniu również wywiad z prezydentem naszego miasta, Tadeuszem Ferencem. Jakie jest stanowisko prezydenta na temat przyjmowania uchodźców, jak wyglądają plany rozwoju i poszerzenia granic stolicy Podkarpacia? Zapraszam do lektury.

Jesień to również sport. Po rozgrywkach w 2013 roku, męska koszykówka zniknęła z Rzeszowa na kilka lat. Na szczęście w tym roku drużyna SSK Rzeszów awansowała do II Ligii, ich grę można dopingować na hali rzeszowskiego ROSIR-U, a także oczywiście oddać się lekturze materiału, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was w aktualnym Day&Night.

Obecna pora roku to czas idealny na dogłębną pielęgnację cery. Koreańska filozofia dbania o skórę bije rekordy popularności już od momentu ukazania się „różowej biblii”, czyli książki Charlotte Cho „Sekrety Urody Koreanek”. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o słynnym dziesięcioetapowym rytuale pielęgnacyjnym, który wcale nie jest tak skomplikowany, jak mogłoby się wydawać, a dodatkowo przynosi sporo frajdy i zauważalnych na cerze korzyści – koniecznie zapraszam do lektury. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy najważniejsze informacje w pigułce.

Co robić podczas długich jesiennych wieczorów? Mamy dla Was co najmniej dwie super propozycje. Planszówki, które w tym sezonie powróciły w wielkim stylu, a także – vlogi, czyli niezwykle popularne
i nowoczesne formy prezentowania własnego życia światu, o których opowiedział nam specjalista – Adrian Kilar. Zapraszam do lektury aktualnego wydania Day&Night, życząc pięknej i skąpanej w złocie jesieni!

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę