Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Tegoroczna wiosna w Day&Night oznacza mały, prywatny początek Nowego Roku.  Wraz ze świeżym powiewem wiosennego wiatru zaczynamy nowy rozdział w historii magazynu, jakim jest aktualne, 101. wydanie. W nową setkę wkraczamy z impetem za sprawą gościa okładki. Marta Półtorak – Honorowy Obywatel Miasta Rzeszowa, bizneswoman, matka, babcia i piękna kobieta. Kolejność dowolna. W obszernym wywiadzie dla Day&Night opowiada m.in. o swojej aktywności w lokalne działalności, imponującej karierze zawodowej, a także swoim podejściu do mody. Różne oblicza gościa naszego 101. wydania możecie także zobaczyć za sprawą ekskluzywnej sesji zdjęciowej.

Sukces nie jedno ma imię. W przypadku CrossFit Rzeszów, co najmniej dwa. Dominik Baran i Wojtek Skubiszewski 5 lat temu przetarli crossfitowe szlaki w stolicy Podkarpacia. Jako pionierzy, nie mieli łatwego zadania. Czy im się udało? W rozmowie z
Day&Night opowiadają o prężnym rozwoju klubu i 5 jubileuszu, który zostanie należycie uczczony już 26 maja. Zapraszam do lektury.

Wiosną miasto tętni nową energią. Przed nami wyczekiwane otwarcie rzeszowskiego AquaParku (str. 18), 57. Festiwal Muzyczny w Łańcucie (str. 20), Festiwal Przestrzeni Miejskiej (str. 24) i sporo okazji do wypoczynku podczas majowych weekendów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji (str. 34).

Wiosną dużo dzieje się także w modzie. W aktualnym Day&Night uczymy się modowej geometrii (str. 30), poznajemy (i przyswajamy) wiosenne trendy w makijażu (str. 32), samodzielnie przygotowujemy maseczki (str. 33), a nawet próbujemy uprawiać grządki… na balkonie (str. 37). Spacerując po słonecznym Rzeszowie oglądamy też oryginalne murale (str. 26). A przede wszystkim, zachęcamy do aktywności naszych Czytelników (str. 34). Oddajemy 101. Numer w Wasze ręce i zapraszamy do uczestnictwa w tworzeniu nowej historii Day&Night.

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę