Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska Redaktor Naczelna - Mariola Szopińska

Od Redakcji

Nadchodzi piękny i wyczekiwany przez wszystkich czas. W końcu kto nie lubi wakacji, słońca, beztroskich wyjazdów, świeżych owoców i warzyw, letnich szortów i sukienek i wielu innych dobrodziejstw, jakie jeszcze przed nami. Przełom czerwca, w tym roku szczególnie mi bliższy, oznacza również mnóstwo rozrywki i kultury w naszym mieście.

Bohaterem okładki #102 wydania Day&Night jest Aro Kłusowski – charyzmatyczny wokalista, kolorowa osobowość, artysta, organizator. Tegoroczna edycja Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury odbędzie się już w dniach 21-24 czerwca w Rzeszowie, a już 23 czerwca będziemy świadkami muzycznego projektu „Wysocki-Wschody i Zachody”, za którym stoi m.in. Aro. O tym i nie tylko przeczytacie w rozmowie z artystą (str. 8), w aktualnym wydaniu także Art Celebration – cykliczny koncert, podczas którego przenikają się ze sobą gatunki muzyczne i gałęzie sztuki (str. 10).

Rzeszów to obecnie piękne miasto. Nie wszyscy jednak wiedzą, że kryje w sobie sporo legend, a niektóre z nich przyprawiają co najmniej o gęsią skórkę. Koniecznie przeczytajcie jakie kontrowersje skrywa dawny Rzeszów (str. 12), a także gdzie wybrać się na wakacyjny wypad, nie wyjeżdżając poza nasz region (str. 18).
Czerwiec oznacza sezon ślubny w pełni. W aktualnym wydaniu przeczytacie m.in. na temat biżuterii i dodatków panny młodej (str. 22), przedstawiamy Wam też propozycje na biel od stóp do głów (str. 20), przeczytacie też o historii stroju kąpielowego (str. 24). Zapraszam także w podróż po wakacyjnych smakach wege grilla (str. 30) i letnich sałatkach (31).

Życzę Wam, drodzy Czytelnicy, smacznego i słonecznego lata pełnego niezapomnianych wrażeń!

Więcej w tej kategorii: PRACA W DAY&NIGHT »
Powrót na górę