O NAS

Day&Night to jedyny lifestyle`owy miesięcznik ukazujący się od 10 lat i który jest dostępny w ponad 700 punktach w Rzeszowie i okolicach.

Teatry, kina, filharmonia, restauracje, kawiarnie, kluby muzyczne, hotele, spa, salony samochodowe, kluby fitness, salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, centra handlowe, biura, uczelnie urzędy, to tylko niektóre z miejsc, gdzie można przeczytać Day&Night.

 

Magazyn jest dostępny także w wersji online na smartfony i tablety. Day&Night dociera bezpośrednio za pomocą poczty do właścicieli firm i kadry menedżerskiej w całym kraju.

 

Motywem przewodnim w Day&Night jest szeroko pojęta kultura, sztuka, styl życia i aktualne trendy. Na łamach magazynu pojawiają informacje oraz zapowiedzi wszelkich wydarzeń w regionie, dlatego Day&Night jest idealnym przewodnikiem kulturalno - rozrywkowym.

 

Bezpłatna formuła i łatwa dostępność powoduje, że Day&Night trafia do szerokiej grupy odbiorców m.in.: biznesmenów, przedsiębiorców, menedżerów, pracowników biurowych, ekspedientów i studentów.

Powrót na górę