BIAŁO-CZERWONY ALARM

PATRZĄC Z BOKU, POLACY ROZPOCZĘLI ELIMINACJE DO EURO 2020 NIEMAL IDEALNIE. ODNIEŚLI DWA ZWYCIĘSTWA, W TYM JEDNO NA NAJTRUDNIEJSZYM Z MOŻLIWYCH TERENÓW, PRZY TYM NIE STRACILI NAWET GOLA. CO ZATEM JEST ŹRÓDŁEM NARASTAJĄCEJ KRYTYKI WOBEC SELEKCJONERA BRZĘCZKA? Z MOŻLIWYCH TERENÓW, PRZY TYM NIE STRACILI NAWET GOLA. CO ZATEM JEST ŹRÓDŁEM NARASTAJĄCEJ KRYTYKI WOBEC SELEKCJONERA BRZĘCZKA?

Czytaj dalej...

AKROBATYKA I TANIEC NIEROZERWALNIE RAZEM: SUKCESY WERONIKI BLAHACZEK

WERONIKA BLAHACZEK to zaledwie 13-latka z Rzeszowa, która taniec i akrobatykę ma wpisane w swoje DNA. Na swoim koncie ma już międzynarodowe sukcesy i nie zwalnia tempa w rozwoju swoich największych pasji, jakimi są taniec i akrobatyka. Obecnie intensywnie przygotowuje się do startu w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej w kategorii junior oraz do Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „International Dance Competition Arabesk 2019" na Łotwie, który gromadzi artystów i tancerzy z całej Europy.

Czytaj dalej...

NOWY MAG MEDIOLANU KRZYSZTOF PIATEK

O Krzysztofie Piątku mówi się w Polsce od dobrych sześciu miesięcy. Warto jednak zastanowić się, o jak wielkiej skali fenomenu mówimy - w końcu gdy w naszym kraju, typowo, tonowano nastroje po jego wejściu z buta do Serie A, Włosi nazywali go już nowym papieżem.

Czytaj dalej...