EAST - pokaz najnowszej kolekcji Basi Olearki

FashionEAST to projekt, który łączy i konfrontuje ze sobą modę współczesną oraz dawną modę rzeszowianek. W ramach projektu odbędą się: - EAST - pokaz najnowszej kolekcji Basi Olearki z wykorzystaniem zabytkowych dodatków i akcesoriów ze zbiorów muzealnych - (godz. 22.00)

Czytaj dalej...

FRANCUSKI MILIARDER PRZEKAŻE 100 MLN EURO NA ODBUDOWĘ KATEDRY NOTRE DAME

François-Henri Pinault, prywatnie mąż Salmy Hayek, przekaże 100 mln euro na odbudowę katedry Notre Dame, która stanęła w ogniu wczoraj, 15 kwietnia 2019 roku. Pożar obiektu udało się w całości ugasić dopiero o 4 nad ranem. Na ten moment wiadomo, że udało się uratować konstrukcję budynku i dwie wieże, zniszczony został jednak dach katedry Notre Dame i iglica.

Czytaj dalej...

KILL ME WITH THE MUSIC W LUKRZE

9 KWIETNIA W KLUBIE LUKR ODBĘDZIE SIĘ GALA FINAŁOWA KONKURSU "KILL ME WITH THE MUSIC" BĘDĄCEGO SZANSĄ DLA MŁODYCH ZESPOŁÓW I SOLISTÓW NA ZAPREZENTOWANIE SWOICH DOKONAŃ SZERSZEJ PUBLICZNOŚCI. ELIMINACJE ODBĘDĄ SIĘ 2 I 3 KWIETNIA O GODZ. 18:00 W KLUBIE LUKR. WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY.

Czytaj dalej...

RZESZOWSKIE JUWENALIA 2019

Tegoroczna edycja największej studenckiej imprezy potrwa od 2 kwietnia do 12 maja. Za organizację 26. już odsłony odpowiedzialny jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej. W programie nie zabraknie nowości, wśród których m.in. „Juwenaliowy Mix Wydarzeń”. Organizatorzy ujawnili sześć zespołów, które wystąpią podczas imprezy. Juwenaliom Rzeszowskim patronuje magazyn Day&Night.

Czytaj dalej...