SZKOŁY JĘZYKOWE. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE?

W DZISIEJSZYCH CZASACH ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH JEST NIEWĄTPLIWYM ATUTEM. NAUKA JĘZYKA OBCEGO WYMAGA SYSTEMATYCZNOŚCI, SUMIENNOŚCI I ODPOWIEDNIEJ METODY, KTÓRA POMOŻE SPRAWNIE I TRWALE PRZYSWOIĆ WIEDZĘ. JAK SKUTECZNIE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA OBCEGO W RZESZOWIE? JAKĄ WYBRAĆ METODĘ? SPRAWDŹCIE JAKĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ PROPONUJĄ NAJLEPSZE RZESZOWSKIE PLACÓWKI.

Czytaj dalej...

ZACZYTANE ŁAWKI W MILLENIUM HALL

Przy ulicy Karowej, obok Millenium Hall pojawiły się „Zaczytane ławki”. Nietypowe meble kształtem przypominają otwarte książki, można na nich usiąść, zrelaksować się i pobrać audiobooka zupełnie za darmo. 10 ławek zostało zaprojektowanych przez znanych artystów, m.in. Andrzeja Mleczkę, Beatę Pawlikowską, Katarzynę Pakosińską czy Mateusza Damięckiego. Każda ławeczka jest inna, a przy niej inny utwór do pobrania.

Czytaj dalej...

CZEŚĆ, TU SŁAWOMIR

MA MILIONY WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBIE, HITY, KTÓRE SŁYSZAŁ KAŻDY, WIELU FANÓW, ALE TAKŻE WIELU PRZECIWNIKÓW. SŁAWOMIR WYSTĄPI W RZESZOWIE JUŻ 29 SIERPNIA.

Czytaj dalej...

MARTA PÓŁTORAK - HONOROWY OBYWATEL MIASTA RZESZÓW

 

Rozmowa z Martą Półtorak, Honorowym Obywatelem Miasta Rzeszowa, bizneswoman, która sama o sobie mówi: „Jestem osobą zadaniową". W rozmowie z Day&Night, przytaczając żart o kozie, opowiada m.in. o zaangażowaniu w liczne przedsięwzięcia, różnorodnej działalności, imponującej karierze zawodowej, swoim podejściu do mody i marzeniach.

 

Czytaj dalej...

GOŚĆ WYDANIA