Fot. Archiwum MaquillageArt Fot. Archiwum MaquillageArt

Sztuka piękna z Maquillage Art

Człowiek jest jak płótno o własnej, unikalnej fakturze. Prawdziwą sztuką jest wydobyć, z pomocą kształtu i koloru, piękno tej faktury. Jej niepowtarzalność i charakter. Sztuka ta wymaga wiedzy, umiejętności i pasji. Tym właśnie dzielą się i tego uczą w Maquillage Art.

 

Maquillage Art (śmiało czytaj jak polskie „makijaż”) to szkoła wizażu i stylizacji.

Marzeniem Aleksandry Bożek, właścicielki Maquillage Art, było stworzenie szkoły na najwyższym poziomie, która kształcić będzie specjalistów kompetentnych, twórczych i ambitnych. W sierpniu świętujemy pierwsze urodziny i pełen sukcesów rok. Nasi uczniowie publikują swoje prace w ogólnopolskich czasopismach, pracują przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych; ostatnio odpowiadaliśmy za makijaż aktorów Kabaretowych Wakacji z Duchami emitowanych w sierpniu w TVP2. A to dopiero początek.

Czym Maquillage Art wyróżnia się na tle innych szkół o podobnym profilu kształcenia?

1# poziomem i innowacyjnością

Jesteśmy wrażliwi na trendy, międzynarodowe standardy. Jako pierwsi na Podkarpaciu, w nauczaniu na kierunku wizaż - stylizacja wprowadziliśmy nowoczesną analizę kolorystyczną 12 typów, a zajęcia z makijażu airbrush są unikalną innowacją w skali kraju. Od października chcemy ruszyć z drugim, przyszłościowym kierunkiem - stylizacja i kreowanie wizerunku - przygotowującym stylistów, a zarazem specjalistów z zakresu personal branding.

2# Pasją i profesjonalizmem

Nasi wykładowcy to aktywni specjaliści, pasjonaci i praktycy o szerokim wykształceniu. Uczymy z miłości do tego, co robimy, by przekazywać nasze doświadczenie, rozwijać i wspierać w tej dziedzinie sztuki. Autorskie programy są bogate co do treści i liczby godzin. Przygotowujemy, ucząc w doskonale wyposażonych pracowniach, na wysokiej jakości materiałach adresowanych do profesjonalistów, przekazując nie tylko wiedzę specjalistyczną, ale cały know - how funkcjonowania w branży.

3# Zaangażowaniem w sukces naszych uczniów

Sukces ucznia jest naszym sukcesem i źródłem ogromnej satysfakcji. Zabiegamy o publikacje prac, wartościowe praktyki pozaszkolne, umożliwiamy skompletowanie kosmetyków profesjonalnych z atrakcyjną zniżką, współpracujemy z potencjalnymi pracodawcami. Uczniowie w czasie nauki, z ramienia szkoły, realizują własne sesje zdjęciowe, których efekty służą do budowy ich portfolio. Na koniec nauki uczniowie otrzymują, oprócz cyfrowego, eleganckie papierowe portfolio A4. Także po zakończeniu nauki pozostajemy z absolwentami w kontakcie, wspierając ich w ramach możliwości.

Co daje ukończenie Maquillage Art?

Nasi absolwenci:

  • są doskonale wyszkoleni, profesjonalni i samodzielni w pracy
  • są pełni inspiracji i pomysłów
  • mają za sobą pierwsze i różnorodne doświadczenie zawodowe
  • potrafią się odnaleźć w środowisku branżowym
  • są wyposażeni w zachwycające portfolio, które będzie ich przepustką do kariery.

Dyplom szkoły to pewność możliwie najlepszego przygotowania w zakresie wizażu, stylizacji i kreowania wizerunku i szansa na dalszy rozwój zawodowy.

Dalszy rozwój zawodowy... gdzie wizażysta, stylista znajdzie pracę?

Tak jak rośnie powszechna świadomość roli przemyślanego wizerunku, tak na powszechności nabiera pomoc specjalistów z tego zakresu. Doradztwo i usługi indywidualne (jako makijażysta czy osobisty stylista), praca przy sesjach zdjęciowych, produkcjach reklamowych i filmowych, mediach tematycznych czy choćby w działach tematycznych to tylko najbardziej oczywiste obszary. Na rynku lokalnym powstają chociażby kompleksowe salony wizerunku łączące specjalistów od makijażu, fryzur i paznokci, a na rynku ogólnopolskim / międzynarodowym agencje kreatywne, specjalizujące się w realizacji zleceń świata mody i biznesu. Przed naszymi absolwentami nie ma ograniczeń.

Jakie są możliwości nauki w Maquillage Art?

Szkoła roczna prowadzona jest w grupach dziennych (kierunek wizaż-stylizacja) i zaocznych (kierunki: wizaż-stylizacja; stylizacja i kreowanie wizerunku). Oprócz tego mamy bogatą ofertę kursów, szkoleń i warsztatów adresowanych do profesjonalistów jak i „zwykłych” osób, które chcą lepiej dbać o swój wygląd. Warto zapoznać się z naszą ofertą za pośrednictwem strony internetowej.

Szkoła wizażu i stylizacji Maquillage Art | ul. Jabłońskiego 5/9, 35-068 Rzeszów | tel. 536 421 434 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> maquillageart.pl

 Artykuł Promocyjny

Powrót na górę